...
HAVA DURUMU
hava durumu

Sakarya

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 185 Kategoride 132 İçerik Bulunuyor.

SAKARYA SON DAKİKA HABERLER

KARASU’da 45 MİLYONLUK TEMEL ATMA TÖRENİ

30 Ağustos 2016 - 2.241 kez okunmuş
Ana Sayfa » Foto Galeri»KARASU’da 45 MİLYONLUK TEMEL ATMA TÖRENİ
karasu45milyon
45 MİLYONLUK TEMEL ATMA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaklaşık 45milyonluk yatırımla Karasu ve Kocaali İlçeleri için 450 kilometre içme suyu hattı temeli atıldı.

Törende konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Karasu İlçemizde içilebilir bir içme suyuna kavuşturmak için bir aradayız. Sadece bu alanda tüm hizmetlerimizde hemşehrilerimizin sorunlarını gidermek için çalışıyoruz. Bu hizmetlerin sağlanmasında çok büyük emek harcayan, daima bizlerin yanında olan ve yol gösteren Sakarya Büyükşehir Belediye başkanımız Zeki Toçoğlu’na sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. İçme suyu hattının karasu ve Kocaali halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.
Tören sonunda ilk kaynağı Sakarya Büyük şehir Belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya AK Parti milletvekili Ayhan sefer Üstün ve Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu yaptı.
Törene AK Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, Mustafa İsen, Sakarya Büyük şehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye başkanı Mehmet İspiroğlu, Kocaali Belediye başkanı Ahmet Acar, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, İlçe Belediye Başkanları SASKİ genel Müdürü Rüstem Keleş ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

İlgili Terimler :